Ümit Karan’ı şoke eden Fatih Terim şakası! Morali bozuldu, terlemeye başladı

Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu ‘Pembe Masa’nın bu hafta ki konuğu, Türk Futbol’unun efsane isimlerinden Ümit Karan oldu. Karan, futbolculuk hayatı ve özel hayatı ile ilgili bilinmeyenleri Uzman Psikolog Özlem Esra Ada’ya anlattı.

Özlem Esra Ada’nın sorularını yanıtlayan Karan’ı yayın sonunda büyük bir sürpriz bekliyordu. Ünlü ismin yayına telefonla katılan yakın arkadaşı İsmail Baki Tuncer, yaptığı Fatih Terim taklidi ile arkadaşı Ümit Karan’a ecel terleri döktürdü.

TERLEMEYE BAŞLADI!

Yayına bağlananın gerçek Fatih Terim olduğunu zanneden Ümit Karan’ın heyecanı gözlerden kaçmadı. Fatih Terim taklidi yapan Tuncer’in; “İlk defa söylüyorum ümit, Galatasaray da iken seni Liverpool’da istemişti ama gitmeni istemediğim için sana söylemedik” demesi ile Ümit Karan’ın morali bozuldu ve terlemeye başladı.

Elinde telefon ile Tuncer’in yayına girmesi ile şakalandığını anlayan Ümit Karan uzun süre şoku üstünden atamadı.

“SERGEN İLE SAHADAN ÇOK GECELERDE KARŞILAŞIYORDUK”

Ümit Karan, futbolculuk yaptığı dönemde saha dışında çapkınlık da yarıştığı isimlerden Sergen Yalçın hakkında da konuşarak; “Sergen ile sahadan çok gecelerde karşılaşırdık” açıklamasını yaptı.

“FUTBOLCULARI ROBOT ZANNEDİYORLAR”

Futbol oynamayı bırakan ve antrenör olarak kariyerine devam eden Karan, futbolcular üzerinde kurulan baskıdan da bahsetti. “Futbolcuları robot zannediyorlar” diyen Karan, sözlerine şöyle devam etti:

Bizim de özel hayatımız vari ailevi yaşantımız var, ihtiyaçlarımız var, duygularımız var… Bunların hepsi performans düşüklüğüne sebep olabilir, ama insanlar hemen yargılıyorlar ve bizi yemeyen, içmeyen, eğlenmeyen robot zannediyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x