Melisa Aslı Pamuk: ‘Aralarındaki derin bağdan etkilendim’

Yüksel Aksu’nun yönettiği ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminde sanatçının oğlu Emrah Karaca’nın annesi Feride Balkan rolünü canlandıran Melisa Aslı Pamuk, filmle ilgili ilk kez konuştu.

“Hollanda’da doğup büyüdüğüm için sürekli dinlediğim bir sanatçı olmasa da çok sevdiğim şarkıları var Cem Karaca’nın” diyen Pamuk, biyografi filmlerini izlemeyi sevdiğini o yüzden gerçek hayat hikayelerinden yola çıkılarak çekilen projeler geldiği zaman çok heyecanlandığını belirtti ve “Senaryoyu ilk okuduğumda beni en çok etkileyen şey Cem Karaca’nın özgürlüğü ve yaşam tarzı için ne kadar çok savaştığı oldu” dedi.

Cem Karaca’yla Feride Balkan arasındaki derin sevgiden söz eden Melisa Aslı Pamuk, “İlk görüşte bu kadar derin bir bağla bağlanmaları da beni çok etkiledi. Yıllarca birbirlerini çok sevmişler” dedi. Dönem projesi olduğu için uzun hazırlıklarla sete başladıklarını saç, makyaj, kostüm dahil döneme uygun olması için çok çalıştıklarını belirten Pamuk, bütün ekiple çok uyumlu ve keyifli bir çekim süresi geçirdiklerini belirtti.

Filmde İsmail Hacıoğlu’nu Cem Karaca, Fikret Kuşkan’ı baba Mehmet Karaca, Yasemin Yalçın’ı ise anne Toto Karaca rolünde izleyeceğiz. Filmde ayrıca, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel, Kubilay Tuncer gibi oyuncular da rol alıyor. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x