Fan Token’lar Yeniden Hareketleniyor!

Bitcoin’in (BTC) yükseliş trendinde olması, kripto piyasasına damga vuran Fan Token’ların da tekrar hareketlenmesini sağladı.

Kripto endüstrisindeki hareketlilik, özellikle Bitcoin özelinde güne damga vurmaya devam ediyor. Bitcoin’in 30 bin dolarlık barajı geçmesi büyük bir ilgi görürken, yan tarafta yükselen farklı altcoin’ler de dikkat çekiyor.

Günün hareketli piyasa koşullarına ayak uyduran bir diğer kripto sektörü de Fan Token’lar oldu. Fan Token’lar, Cumartesi günü yaşadığı boğa koşusunun ardından, bugün de kripto piyasasına damga vuruyor.

Yükselişler Var: İtalya Fan Token’ları Ön Planda

Bugün, özellikle İtalya bazlı spor kulüplerinin Fan Token’larında keskin yükselişler görüldü. Juventus Fan Token (JUV) ve AS Roma Fan Token (ASR) zirveye çıktı.

JUV, günü yüzde 48’lik bir yükselişle geçirirken, beraberindeki ASR‘nin yüzde 28’lerde bir yükselişle hareket ettiği gözlemlendi. Piyasa verilerine bakıldığında, İtalya merkezli Fan Token’ların zirvede olduğu görülüyor. Diğer tarafta ATM, ACM ve CITY de en çok yükselen Fan Token’lar arasında yer alıyor.

Piyasaların yükselişe geçtiği bu senaryoda, kripto yatırımcılarının dikkati olası bir Fan Token boğasına çevrilmiş durumda. Dünya genelindeki futbol organizasyonlarının ve diğer spor müsabakalarının bu yılın sonuna gelmesi, Fan Token’lar için de itici bir güç oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir