Canlı Yayında Verdiği Kilolarla Dikkat Çeken Aylin Coşkun 50 Kez Tüp Bebek Tedavisi Gördüğünü Açıkladı!

Bir süredir yaşamını gözlerden uzak sürdüren ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, konuk olduğu canlı yayında verdiği kilolarla dikkat çekti. Tüp bebek tedavisi gördüğünü açıkladı. Bu süreçte yaşadıklarını bizlerle paylaştı.

Detaylara birlikte bakalım. ?

Ünlü şarkıcı ve manken Aylin Coşkun Volkan Arslan ile dünyaevine girdikten sonra mesleğine bir süreliğine ara vermişti.

Müzik piyasasının dikkat çeken isimlerinden biriydi fakat kariyerini ikinci plana koyarak tüp bebek tedavisine başlamıştı.

Paylaşımları ve yaptığı açıklamalarla da sansasyonel bir isim olan Aylin Coşkun gündemin öne çıkan isimlerinden biri.

Daha önce şarkı yapması karşılığında Sinan Akçıl’a para verdiğini ancak karşılığında ne bir şarkı ne de parasını geri alabildiğini öne sürmüştü.

Bir süredir de gözlerden uzak yaşayan ve 2. Sayfa programının canlı yayın konuğu olan Aylin Coşkun verdiği kilolarla da epey dikkat çekti.

17-18 kilo verdiğinden bahseden Aylin Coşkun, şunları söyledi: “4 yılda 50 kez tüp bebek tedavisi gördüm. İki daire parası gitmiştir. Vücudum uyarı verene kadar denemeye devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.

“Doğal yolla olmuyorsa hiç denemeyin daha iyi, o kadar eziyet yani. Bu psikolojiyi kaldırabilecek güçte ve karakterde olmak lazım. Çok zor bir süreç.” diyen Aylin Coşkun’un konuşmasının detayları?

Sosyal medyadan gelen yorumlara bakalım:

?

?

?

?

?

?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x